Güneşli / İstanbul
1986'dan beri

Biz çeliğin gücü ile üretiyoruz

OzanmaK olarak ürettiğimiz ve satış sonrasında kullandığımız yedek parçalarımızda çeliğin gücünü kullanıyoruz!

OzanmaK Hakkında

OzanmaK yeni tesis yatırımlarında veya yenileme faaliyetlerinde kapasite analizi projeleri çalışması gibi hizmetleri yürütmekte anahtar teslim komple tesis kurulumlarını gerçekleştirmektedir. OzanmaK satış sonrası hizmetleri faaliyet alanımızın önemli bir kısmını teşkil etmektedir. Satış faaliyetlerindeki ürünlerin tamamı OzanmaK teknik servis hizmeti yedek parça imalatı ve satış hizmeti verilmektedir. Müşterilerimizin tesisindeki makinaların yerinde tamirleri ve bakımları servis çalışması dahilinde yürütülmektedir.

Ürünlere Gözat!

OzanmaK Ürün Süreci

OzanmaK olarak üretimin de bulunduğumuz bütün makinalarımızın tasarımlarını deneyim,bilgi ve mühendislik ile birleştirerek en iyi şekilde oluşturmaktayız. Oluşturulan tasarımlarımızı her geçen gün daha iyi geliştirme gayreti içerisindeyiz.

OzanmaK olarak TPA25-400, TPA40-550, TPA80-800 gibi modeller ile birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi tekstil yıkama makinaları ürünlerini sunarak gerçek anlamda kaliteli ürünler kullanmanızı sağlamaktayız.

Bu modellerimizin dışında kuru temizleme makinaları, pres ütü makinaları, paskala ütü makinaları, manken ütü makinaları gibi ürünlerin üretimini kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

OzanmaK olarak Destek sayfasında da belirttiğimiz gibi bizden ürün satın almış olan tüm müşterilerimize her daim destek vermeyi hedeflemekteyiz. Böylelikle OzanmaK kalitesini ve güvenini tam anlamıyla yansıtmayı amaçlamaktayız.